Napędy elektryczne do bram garażowych

Era wychodzenia z samochodu i siłowania się z rozwieranymi wrotami garażowymi, szczególnie w deszczowy dzień, odeszła już w zapomnienie. Napęd elektryczny wykona te czynności za nas za przyciśnięciem jednego przycisku na pilocie bez opuszczania samochodu. Najnowsza technologia BiSecure zapewniająca komunikację pomiędzy napędem a pilotem, kolorem wyświetlania diody LED na pilocie poinformuje nas o położeniu bramy. Funkcja ta jest szczególnie przydatna, gdy brama nie jest widoczna. W każdej chwili możemy sprawdzić położenie płyty bramy.Szyna napędu wyposażona w pas zębaty wzmocniony włóknem kewlarowym nie wymaga konserwacji, a jej budowa stanowi solidne zabezpieczenie przed podważeniem. Napęd serii SUPRAMATIC podnosi bramę z prędkością 22cm/sek. Każdy z napędów elektrycznych HORMANN do bram garażowych posiada zabezpieczenie przeciążeniowe. W trakcie programowania sterowanie mikroprocesorowe ustala siłę podnoszenia i opuszczania bramy. Napotykając na przeszkodę brama natychmiast zatrzyma się. Napęd można wyposażyć w fotokomórki zabezpieczające dodatkowo światło przejazdu.

Napęd elektryczny PROMATIC

Napęd elektryczny do bram PROMATIC

Napęd elektryczny PROMATIC firmy HORMANN to niezawodne urządzenie do obsługi bram garażowych. Siła ciągu chwilowa to 650N. Mikroprocesorowe sterowanie podczas programowania zapamiętuje położenia końcowe płyty bramy i rejestruje siłę z jaką porusza bramę. Gwarantuje to bezpieczeńtwo ludzi i mienia na które brama natrafi podczas zamykania. Firma HORMANN udziela na napęd 5 letniej gwarancji.

Napęd elektryczny SUPRAMATIC

Napęd elektryczny do bram SUPRAMATIC

Napęd do bram garażowych SUPRAMATIC firmy HORMANN to nowoczesne niezawodne urządzenie do obsługi bram o wielkości powyżej 10 m2. Od napędu PROMATIC wyróżnia się szybszą prędkością podnoszenia / 22 cm/sek / i możliwością zaprogramowania dodatkowych funkcji. Maksymalna siła ciągu wynosi 750N. W komplecie z napędem dostarczany jest pilot z funkcją odczytu położenia płyt bramy. Funkcja jest o tyle przydatna, że nawet nie widząc bramy można sprawdzić, czy brama jest otwarta czy zamknięta.

Szybki kontakt


607 720 817

mik-tor@mik-tor.pl